Digitálně ovládaný gril Intelligrill 48018 pro inteligentní grilování
08.08.2013
Pokud vás mrzí, že se při grilování nemůžete věnovat přátelům či návštěvě, pořiďte si digitálně ovládaný kontaktní gril Intelligrill 48018 vybavený teplotní sondou. Využívá moderní technologie a tak umožňuje nadstandardně inteligentní grilování. Sonda se o vše postará, vy se tak můžete bavit s přáteli a společně si pak pochutnat na výtečném jídle.
Značka Morphy Richards a její britský výrobce na náš trh pravidelně přináší inovativní řešení pro kuchyňská prostředí. Po úspěšném inteligentním parním hrnci Intellisteam 48780 přináší opět inteligentní novinku Intelligrill 48018. Jak již název napovídá, jedná se o stolní gril doplněný o vyspělé funkce v podobě unikátní integrované teplotní sondy, která uživatelům pomáhá kontrolovat grilování samotné, ale především dosáhnout naprosto dokonalých výsledků při grilování nejen hovězího nebo vepřového masa, ale také ryb nebo zeleniny.
Horní nerezový panel grilu svým potiskem referuje k teplotním nastavením grilu a nastavením finální teploty sondy uvnitř masa. Snadno tak docílíte oblíbeného propečení steaku ať již rare, medium, nebo well done. Dva displeje grilu Vás budou informovat o nastavení teploty a aktuální teplotě uvnitř připravovaných pokrmů. Při grilování samozřejmě nemusíte využívat pouze teplotní sondy, ale rozhodnout se pro časové nastavení, kdy o uplynutí času informuje akustický signál. Plovoucí uložení pantu příklopné desky dovoluje umístění i vyšších plátů masa.
Povrch tohoto grilu je samozřejmě nerezový a disponuje také odnímatelnými grilovacími pláty z litiny, které se snadno udržují například v myčce nádobí. Svahovitě navržený spodní plát navíc obsahuje perforaci, která přebytečný tuk, tolik nezdravý při svém přepalování, odvádí do přihrádky určené právě pro jeho sběr. Příkon tohoto grilu je 1500W a regulaci teploty obstarává digitální termostat.
Na pultech našich obchodů tento gril zakoupíte za 4 490 Kč
Letní recept pro přípravu pstruha
(suroviny pro 2 osoby)
• 2 středně velcí pstruzi
• ½ citronu
• hrubá sůl
• 0,5 dcl olivového oleje
• čerstvá petržel
• pepř
Hrubou sůl rozetřeme s petrželkou a citronovou šťávou a přidáme olivový olej. Touto směsí potřeme pstruha ve všech stran i uvnitř a umístíme na gril. Potírat můžeme také během grilování. Gril nastavíme na 218oC a cílovou teplotu sondy na 62oC. Po zaznění zvukového signálu jsou pstruzi připraveni k servírování například s pečivem nebo bramborami.
- PR článek -
Článek byl zobrazen 20672 krát.
Diskuze k článku
Nenalezen žádný záznam
Kontextová reklama
Domácí vodíková terapie ImunoH2!
Vodíkové terapie pomáhají při respiračních onemocněních, výrazně ulevují od postcovidových potíží, při chronické únavě a poruchách spánku. Vodíkové inhalace si můžete dopřát v klidu svého domova anebo při návštěvě našeho ImunoH2 centra, Praha 9Umělé zelené stěny do soukromých i komerčních interiérů
Umělé zelené stěny FLORUM jsou trvanlivé, nenáročné na údržbu a poskytují vysokou míru zakrytí. Nepotřebují závlahu a jsou vhodné i do tmavých místSchody na zakázku od českého výrobce
Trepp-art vám nabízí dřevěné a ocelové schody a schodiště na zakázku. Máme za sebou téměř 20 let zkušeností a tisíce realizací po celé Evropě. Digitální zaměření po celé ČR je zdarma.Tepelná čerpadla Mach – Chameleon
Česká tepelná čerpadla Mach Chameleon s rozsáhlým řízením. Servis a vzdálená správa přímo od výrobce s tradicí 28 let. Vývoj, výroba, instalace a servis tepelných čerpadel.Kvalitní nábytek české výroby
Moderní český nábytek za rozumnou cenu - kuchyně, obývací pokoje, ložnice, dětské pokoje, předsíně, kanceláře. Vybavte si celý dům v jednom stylu. Nábytek MONARC - nábytek s tradicí od roku 1991.
Další články na téma Recepty

Víte, že bramborové hranolky pocházejí z Belgie?
Víte, z jaké země pocházejí bramborové hranolky a kdo je jako první usmažil? Mnozí lidé se domnívají, že vzhledem k americkému původu brambor a oblibě hranolek v amerických fast foodech jsou jejich mateřskou zemí právě USA. Podle anglického názvu frech fries by se zase dalo usuzovat na Francii. Omyl!

Jak správně udit vepřové maso v domácí udírně
Udit se dá téměř jakékoliv maso, ne každé je však k uzení vhodné. Vzhledem k tradici domácích zabijaček se v našich končinách k uzení nejčastěji používá maso vepřové. K nejoblíbenějším částem vepřového, které udíme, patří kýta, plec, bok, špek, kotleta nebo krkovice, lahůdkou je také uzené vepřové koleno a jazyk.

Pěstování angreštu a netradiční angreštové dobroty
Angrešt je běžným lesním a zahradním keřem, který je nenáročný na pěstování. Tyto trnité keře se sladkokyselými plody upadly poslední dobou trochu v zapomnění, přestože ovoce obsahuje mnoho cenných kyselin, vitamínů a má využití jak v kuchyni, tak i léčitelství. Nové odrůdy, které jsou odolné vůči houbovým chorobám, však navrací angrešt do našich zahrad.

Kustovnice čínská neboli goji berry - vypěstujte si elixír mládí a dlouhověkosti
Pokud máte vlastní zahrádku a rádi si na ni vypěstujete také něco k přímé spotřebě, vyzkoušejte kustovnici čínskou, která je velmi nenáročná na pěstování a přitom jsou její plody doslova elixírem mládí a dlouhověkosti.

V Itálii vypukla produkce parmazánu
Pokud často vaříte italská jídla, pak ve vaší lednici určitě nechybí velmi tvrdý drobivý sýr parmazán - ať už kus vcelku nebo ve strouhané podobě v sáčku či v krabičce s otvory.

Jak před Vánocemi nakupovat potraviny?
Vzhledem k tomu, že obchody před Vánocemi praskají ve švech, lidé spěchají a bývají nervózní a podráždění, doporučuje potravinářská inspekce větší obezřetnost při nákupu potravin.

Vaření v mikrovlnné troubě
Mikrovlnná trouba je skvělým pomocníkem každé moderní kuchyně. Spousta lidí ji používá k ohřevu nebo rozmrazování potravin, dnešní mikrovlnky toho však umí mnohem více. Multifunkční mikrovlnné trouby je možné využívat na vaření, pečení, dušení či grilování. Příprava jídla tak bude časově méně náročná než na sporáku a výsledek přitom stejně chutný.

Domácí rybí klobásy - jak vyrobit klobásy s rybím masem
Domácí rybí klobásy, resp. klobásy, v kterých má svůj podíl rybí maso, jsou oblíbené nejen mezi rybáři. Použít do nich můžeme v podstatě jakoukoli rybu, ale ideální je například cejn nebo kapr.